Z barmanské soutěže vezeme zlato!

ISŠ SlavkovAktuálně

Ve čtvrtek 17. 3. 2019 pořádala Hotelová škola Frenštát pod Radhoštěm pod záštitou Moravskoslezského kraje a s odbornou garancí České barmanské asociace již v pořadí 9. ročník Mezinárodní juniorské barmanské soutěže „O pohár náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje“. Nejen z celé České republiky, ale také ze Slovenska a Maďarska přijelo se svými pedagogy 24 soutěžících ze 12 škol.


Barmani – junioři připravovali v časovém limitu 6 minut 3 porce nealkoholického nízkokalorického Fancy Drinku, který musel obsahovat podle propozic nejméně 10 cl neochucené minerální vody Mattoni Grand a sirup společnosti MONIN.
Této soutěže se za naši školu zúčastnila K. Kalendová a T. Holková. Obě slečny se pilně připravovaly a na výsledcích to bylo znát! Vítězkou této soutěže se stala K. Kalendová se svým drinkem Gold Mine. V této soutěži byla konkurence opravdu velká a  vítězka se díky svému výsledku dostala mezi nejlepší z ČR v hodnocení barmana roku.
Oběma slečnám gratulujeme k dosaženým výsledkům, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích.