Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.
Prezentace školy

     

Nabídky práce

Nabídka volných míst

Nabídka volných míst - své životopisy zasílejte na uvedené emailové adresy:

vedoucí učitel odborného výcviku oboru automechanik: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

učitelka odborných teoretických předmětů oboru cukrář: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

učitelka odborného výcviku oboru cukrář: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Volné pracovní místo - učitel/ka odborných předmětů u oboru cukrář

Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace přijme na zkrácený úvazek od 1. 9. 2021 učitele/ku odborných předmětů u oboru cukrář – teoretická výuka.
Obsah práce: teoretická výuka žáků v předmětech cukrářská technologie, suroviny, stroje a zařízení, odborné kreslení. Požadujeme odpovídající kvalifikaci, vysoké pracovní nasazení a aktivní přístup.

Svoje nabídky včetně životopisu zasílejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Videoprezentace školy

   
Internetové vyhledávače
 
Seznam škol
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
České ručičky
 
Asociace českých nábytkářů
 
Certifikát společnosti Scio
 
Dřevařský e-magazín
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top