Trophée Mille, jak to vlastně všechno bylo?

ISŠ SlavkovAktuálně, Soutěže a úspěchy

Všechno to začalo uvařením a poslanou fotkou slaného a sladkého pokrmu v květnu 2021. Následně v srpnu jsme se dozvěděli, že náš sen se stává realitou. Vybrali nás do prestižní soutěže Trophée Mille 2021. Začali jsme se tvrdě připravovat a 5. 11. 2021 jsme vyrazili do Jihlavy, kde nás vřele přivítali. Připravili si pro nás slavnostní raut v restauraci U Tří knížat, kde nám rozdali krásné rondony a my jsme se pomalu začali seznamovat i s ostatními týmy, bylo to moc příjemné.


To hlavní přišlo 6. 11. 2021 v Cityparku Jihlava, kde se od 8 hodin začala odehrávat samotná soutěž. Byli jsme vylosováni jako tým č. 1, takže hned v 9 hodin jsme šli na to. Nejdříve nás trošičku vyvedlo z míry, že nás pozoruje všech šest porotců. Nahlíželi na naše suroviny a inventář. Poté jsme se ale přestali soustředit na porotce a hned nám to šlo hezky od ruky, přesně tak, jak jsme to měli natrénované. Po uvaření nás čekal rozhovor s moderátory a poté už jsme si užívali pohledu na ostatní týmy. Celá soutěž probíhala v přátelské atmosféře a všichni soutěžící jsme se podporovali navzájem. Napínavá chvíle nastala okolo 19. hodiny, kdy přišlo samotné vyhlášení. I když jsme nezískali žádné ocenění, tak jsme si to moc užili, získali nespočet nových zkušeností, kamarádů a kontaktů na skvělé lidi a odvezli jsme si krásné vzpomínky. Úžasná byla i zpětná vazba od porotců, takže víme, na čem ještě musíme zapracovat, za což jsme velmi vděční.
Závěrem bych chtěla neskutečně moc poděkovat paní učitelce Michaele Svobodové, za ten čas, energii a hlavně víru, co do nás vkládala. Po celou soutěž byla naší velkou podporou společně s panem učitelem Šloufem a naší paní ředitelkou paní magistrou Kulhánkovou. Všem ještě jednou moc děkujeme a těšíme se třeba opět na příští rok.

D. Švehlová, M. Čermák

formát pdf poděkování hejtmana Kraje Vysočina