Medailová smršť pro Glitter Stars

ISŠ SlavkovAktuálně

Fenomenální vstup do nové sezony zaznamenal tým Glitter Stars Slavkov u Brna ze ZŠ Komenského nám. na soutěži Spirit Cheer Cup, která se konala v sobotu 21. listopadu 2015
v Plzni.


Letošní ročník nás zavedl do tajemného starověkého Egypta, krajiny faraonů a Kleopatry. Naše sportovce čekal dvanáctihodinový maraton, kterého se zúčastnilo 800 soutěžících z 25 týmů České republiky a Polska. Slavkovští účastníci soutěžili ve třech věkových kategoriích – peewees (do 11 let), junior (11–15 let) a senior (15 let a více). Glitter Stars získali v různých disciplínách neuvěřitelných 19 medailí, což bylo jednoznačně nejvíce ze všech zúčastněných týmů (např. z Prahy, Českých Budějovic, Ústí nad Labem, Liberce, Mladé Boleslavi, Pardubic, Plzně, atd.). Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za skvělou reprezentaci.

Renáta Macharová, trenérka Glitter Stars, uveřejněno se souhlasem týmu Glitter Stars

Poděkování

Jménem všech zaměstnanců i žáků naší školy i jménem svým srdečně blahopřeji T. Přichystalovi k zisku 1. místa
v kategorii Individual Senior Boy a také blahopřeji za 1. místo v katergorii Group Stunt Coed Senior T. Přichystalovi, J. Danielovi a P. Machálkovi. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších sportovních úspěchů.

Kulhánková Vlad.