ISŠ FANDILA KOMETĚ!

ISŠ SlavkovAktuálně

V podvečer pololetních prázdnin si skupina fandů „modro-bílé šlechty“ z ISŠ Slavkov u Brna dala dostaveníčko v Brně před DRFG Arénou, aby svými hlasivkami podpořili slavnou Kometu Brno.

A skutečně se nám to podařilo. Kometa po pěti nepovedených zápasech zabrala a porazila Vítkovice 5:2.
Hned po příchodu na stadion se nás ujali pořadatelé a usadili nás na čestná místa.  Naše velká chvíle nastala během druhé komerční přestávky v průběhu první třetiny. Komentátor nás oficiálně představil a přivítal. Celá aréna si nás prohlédla na kostce nad ledem. Po závěrečné siréně a děkovačce hráčů na nás čekal další silný zážitek. Měli jsme možnost nahlédnout do hráčské kabiny. Zde jsme viděli, jak se vytváří televizní rozhovor s hráči po utkání. Podali jsme si s hokejisty ruce jako poděkování za výhru. Za tento sportovní zážitek děkujeme Bc. Romanu Hanákovi, zástupci našeho zřizovatele, jímž je Jihomoravský kraj. DĚKUJEME.