Cabaret v hotelu Slavia

ISŠ SlavkovAktuálně

Cabaret v hotelu Slavia

Kabaretní druh zábavy k nám přišel z Francie. Rozšířil se u nás hlavně koncem 1. světové války, a tak jsme i mi nabídli večer v duchu starých časů, plný hudby, zábavy a zážitků.

 

 
Proběhlo swingové a kankánové vystoupení, taneční minikurzy, bohatá loterie a spousta jiné zábavy. V průběhu večera jsme navštívili barmana, který dokázal namíchat koktejl komukoliv na míru. Doprovodným programem bylo mobilní casino s panem Klanicem v čele. Vyzkoušeli jsme ruletu, poker nebo black jack zcela bez rizika. Hrálo se za fiktivní peníze. Maskérky a pan fotograf byli neustále v pozoru.
S realizací této náročné akce nám pomáhali žáci z ISŠ Slavkov u Brna. S. Bartáková hosty mile uvítala a nabídla jim welcome drink. K. Šebestová hosty usadila k jejich stolu a v pozdějším čase obešla všechny hosty s loterií. P. Libánek měl svůj „rajón“ a o jeho stolečky se postaral naprosto s přehledem k jejich plné spokojenosti. Po přivítání všech hostů se k němu připojila i Sabina a Klára. K. Hausknecht byl velice důležitým článkem a to rychlou spojkou. Jen díky němu hosté dlouho nečekali na své objednávky.

Všichni zvládli tuto akci na výbornou a já se těším na další spolupráci.

S poděkováním
Inka Hanák Skoupá
vedoucí restaurace