Autoškola

ISŠ SlavkovAktuálně

Autoškola

Vítáme Vás v sekci autoškoly při Integrované střední škole, Slavkov u Brna, Tyršova 479. Život bez automobilů si už snad v evropské společnosti ani nedokážeme představit. Někteří dokonce tvrdí, že auto tvoří kus jejich osobnosti a proto si vybírají vozy malé, velké, silné, reprezentativní, neobvyklé.
Ať chceme či nechceme, všichni jsme součástí silničního provozu. Pohybovat se autem je ve většině případů praktické, rychlé, moderní a flexibilní. Ale zároveň je to také hodně nebezpečné. Statistiky zraněných a usmrcených nás varují. Proto považujeme za důležité Vás upozornit, že na silnici není místo pro riskování a zbytečný hazard s lidskými životy.

Chceme Vás naučit jezdit dobře a bezpečně, abyste neohrožovali životy své, ani životy jiných. Tomu podřizujeme veškeré naše snažení nejen při předávání teoretických znalostí, ale hlavně při získávání praktických dovedností a zkušeností. Klademe důraz na individuální přístup a na učení zábavnou a nenásilnou formou.
Přejeme Vám, aby řízení automobilu bylo pro Vás radostí, aby každý z Vás jezdil v právě takovém autě, které odpovídá jeho představám, a to nejdůležitější, aby všechny Vaše kilometry byly bez nehod.

 

Odpovědný vedoucí
Jiří Moudrý

Kontakt
544 221 581/129
723 830 541
 moudry@iss-slavkov.eu