Setkání absolventů po 50 letech

Setkání absolventů po 50 letech

legnerjAkce školy

Důkazem toho, že se člověk rád vrací na místa, kde prožil krásné chvíle svého dospívání, byla velmi příjemná návštěva absolventek Rodinné školy z roku 1972, kterou jsem měla tu čest provázet v prostorách současné ISŠ Slavkov u Brna.


Dámy během prohlídky živě vzpomínaly na svá studentská léta, učitele, společné zážitky a obohatily mě o zajímavé informace z historie školy, budov a okolí, které před 50 lety vypadalo jinak než dnes. Společně se také shodly na tom, že současní žáci mají neporovnatelně jiné možnosti, které škola nabízí. Počínaje moderním vybavením cvičných kuchařských a cukrářských studií a dílen odborného výcviku, přes učebnový pavilon a domov mládeže, konče kavárnou, smluvními partnery a projekty, kterých se mohou během studia zúčastnit.

Milé dámy, absolventky Rodinné školy, bylo mi potěšením provázet Vás a jsem velice ráda, že jste školu po letech přijely navštívit a zavzpomínat na krásná studentská léta ve Slavkově u Brna. Přeji Vám hodně zdraví a těším se na příští společné setkání.

Ing. D. Hortová, ISŠ