Catering biatlon Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě – SP V BIATLONU 2. – 5. 3. 2023

legnerjAkce školy, Aktuálně

Ve dnech 2. – 5. 3. 2023 jsme měli možnost se zúčastnit s týmem hotelu International Brno přípravy a obsluhy cateringu ve VIP zóně pro pozvané hosty pořadatelem IBU, mezi kterými nechyběl předseda senátu ČR, ministr dopravy ČR, poslanci, senátoři, starostové měst a obcí, osobnosti sportovní a kulturní.


Ve dvoupatrovém stanu byly připravené stoly s občerstvením teplé a studené kuchyně a cukrářských výrobků. Na každém patře byly dva bary s pivem, bohatou nabídkou vína z Vinařství Hnanice, kávy a čaje. Široký sortiment nealkoholických nápojů měli hosté na jídelních stolech předem založené. Před zahájením každého pracovního dne byla informační schůzka s vedoucími celé akce. Přesně stanovená pravidla pro oblečení, komunikaci s hosty, celkové vystupování pracovníků během akce byla vedením důsledně kontrolována. Všem záleželo na úspěchu celé akce, neboť v roce 2024 se bude konat ve Ski areálu Vysočina Mistrovství světa v biatlonu!

Chtěla bych velmi poděkovat žákům oboru kuchař-číšník, kteří se se mnou akce zúčastnili, za jejich spolehlivost, vzorné vystupování, odborně odvedenou práci v obsluze i za bary, za vzájemnou podporu. Při této akci s perfektní partou kluků jsem si opět uvědomila, že přes veškeré problémy s některými žáky, má moje práce smysl.

Bc. B. Musilová, ISŠ