Dny otevřených dveří ISŠ (prosinec 2021)

ISŠ SlavkovAkce školy, Aktuálně

Ve dnech 10. a 11. prosince 2021 pořádala naše škola tradiční dny otevřených dveří. Pro uchazeče o studium a širokou veřejnost byly připraveny ukázky práce žáků a osobní prezentace oborů truhlář, mechanik opravář motorových vozidel, kuchař – číšník, cukrář, hotelnictví a podnikání. Každý si mohl prohlédnout odborné učebny, dílny, kuchařská a cukrářská studia, truhlářské dílny v Rousínově a pro zájemce o ubytování byla připravena prohlídka domova mládeže.


Na dotazy k přijímacím zkouškám, obsahu studia a následné uplatnění absolventů odpovídali nejen naši učitelé, ale i samotní žáci, kteří návštěvníky provázeli celým areálem školy. Kdo ISŠ Slavkov u Brna v tyto dny navštívil, zjistil, jaké to je sestavit plně funkční automobil ze stavebnice Kaipan, sedět za volantem tahače MAN nebo traktoru Zetor, jezdit na autotrenažeru nebo si vytisknout logo školy na 3D tiskárně. Vidět na vlastní oči výstavu truhlářských a řezbářských výrobků, zkusit si modelaci nábytkových sestav na míru, dívat se pod ruky šikovným cukrářkám při pečení vánočního cukroví a obdivovat umění mladých kuchařů, číšníků a hoteliérů. Na závěr prohlídky mohl každý návštěvník posedět ve školní kavárně a vychutnat si skvělou kávu a zákusek.
Pokud jste naši školu nenavštívili a máte zájem, zveme Vás na dny otevřených dveří, které proběhnou opět prezenční formou v měsíci lednu, a to v pátek 21. 1. 2022 a v sobotu 22. 1. 2022.
Navíc v pátek 21. 1. 2022 Vás čeká úžasná kuchařská a cukrářská show v podání Kataríny Novotové, účastnice známé soutěže Pečie celé Slovensko a kuchaře Pierra Cédricka Klimeczeka, účastníka oblíbené soutěže MasterChef Slovensko.
Srdečně Vás zveme zažít atmosféru ISŠ Slavkov v Brna!

Ing. D. Hortová, ISŠ