Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

 

Ve dnech 30. 5. 2018 – 2. 6. 2018 se opět uskutečnil výměnný pobyt žáků z Budapešti se žáky ISŠ Slavkov u Brna. Maďarští hosté byli ubytováni v rodinách našich žáků, kde měli možnost poznat místní zvyky a kulturu, stejně tak jako naši žáci v Budapešti.


Během pobytu u nás navštívila skupina maďarských žáků se svými pedagogy slavkovský zámek s komentovanou prohlídkou, účastnila se předávání maturitního vysvědčení a zhlédla napoleonskou expozici. V Brně si všichni prohlédli katedrálu svatého Petra a Pavla, hrad Špilberk i kasematy.  Příjemným zážitkem pro ně byl výlet do Prahy, kde obdivovali krásy Pražského hradu, katedrálu sv. Víta, baziliku sv. Jiří a Zlatou uličku. Obdivovali také Karlův most, Staroměstské náměstí a další krásy našeho hlavního města. Žáci byli s návštěvou velmi spokojeni. Komunikace v anglickém jazyce byla pro všechny opět velkým přínosem
a výhodou, kterou nepochybně ocenili. Budeme se těšit na další možnou spolupráci s partnerskou školou Európa 2000 Budapešť.

Mgr. J. Výletová, ISŠ

Teplota: 15.9 °C Čas měření:
2018-09-15 21:10:27
Internetové vyhledávače
 
 
Vzdělávání všem
 
Atlas školstvi
 
JM školy
 
Vzdělávací služby
 
...a naše prezentace v nich
 
Odkazy
 
Asociace českých nábytkářů
 
Ambasador MU Brno
 
Certifikát společnosti Scio
 
Edulab
 
Autojob
 
Cesta pro mladé
 
Go to top