Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

 

Ostatní

„Postav si svůj elektromobil“

Odborní učitelé praktického vyučování úseku autooborů se zúčastnili pracovního setkání na téma podpory moderní výuky elektromobilů Z průběhu jednání přinášíme tiskovou zprávu.

OC Olympia Brno patřila středoškolákům

Poslední lednový víkend zaplnili prostory OC Olympia Brno žáci a učitelé z 33 středních škol. Od pátku do neděle zde probíhal 4. ročník prezentace středních odborných škol Jihomoravského kraje.

Projekt REVO APS

Dnes úspěšně proběhlo prezentovaní Reva na naší škole. Upravené RS230 se dostalo velkého obdivu od žáků, které zaujal především výkon vozidla. Projekt firmy Revo APS bude pokračovat formou soutěže o nejlépe vytvořený propagační leták, jehož hlavní výhrou bude jízda (jako spolujezdec) na brněnském okruhu v upraveném voze.Možnosti osobní návštěvy a prohlídky školy využili v rámci lednových dnů otevřených dveří především žáci 9. tříd ZŠ v doprovodu svých rodičů.

P. Pelíšek, ISŠ

 

Dny otevřených dveří ISŠ

Možnosti osobní návštěvy a prohlídky školy využili v rámci lednových dnů otevřených dveří především žáci 9. tříd ZŠ v doprovodu svých rodičů.

Výstava na Špilberku a veletrh cestovního ruchu

V rámci výuky zeměpisu cestovního ruchu se v pátek 19. ledna 2018 vypravili žáci třídy 2.B HT do Brna, aby zde navštívili odborný veletrh Regiontour a Go. Jelikož se brány brněnského výstaviště otevíraly až v 10 hodin, naskytl se prostor pro komentovanou prohlídku zajímavé interaktivní výstavy na hradě Špilberk – Stavba jako Brno (žáci si zde např. zkusili postavit gotické okno).  Na samotném veletrhu pak žáci obešli zejména stánky jednotlivých krajů, aby si nasbírali podklady pro workshopy a obohatili své poznatky získané v hodinách.

Mgr. V. Hirt, ISŠ

Novoroční setkání žáků s vedením školy 2018

Jako malé poděkování našim žákům se konalo na začátku ledna 2018 novoroční setkání nejúspěšnějších žáků s vedením školy a třídními učiteli.

Vítězíme v soutěži o nejkrásnější vánoční stromeček

POZOR již známe výherce soutěže o nejkrásnější vánoční stromeček na slavkovském zámku! S počtem 144 hlasů se vítězem stává stromeček ISŠ Slavkov u Brna. Na druhém místě (o 3 hlasy méně) se umístila MŠ Zvídálek a na místě třetím ZŠ Tyršova Slavkov u Brna. Připravili jsme pro Vás dárkový poukaz na výstavu LEGA, která se bude konat příští rok.

Jménem vedení školy, pedagogů a žáků děkujeme všem, kteří hlasovali v anketě, a tak podpořili naše žákyně oboru cukrář, které vytvořily pod vedením učitelky odborného výcviku L. Hladké perníkové ozdoby.

TECHNOLOGIE PRO XXI. STOLETÍ

Dne 5. 12. 2017 se žáci tříd 2.A HT a 2.B HT v rámci výuky ZBE účastnili odborné exkurze ve středisku ekologické výchovy Kaprálův mlýn v Ochozu u Brna.

Dny otevřených dveří ISŠ

První prosincový víkend je na naší škole již tradičně spojen s dny otevřených dveří. Jedinečné možnosti osobní prohlídky školy a zodpovězení všech dotazů týkajících se nabídky a podmínek studia využili především žáci základních škol a jejich rodiče.

Nastává čas předvánoční

Těšíte se na Vánoce? Chcete se inspirovat pro krásnou výzdobu svého vánočního stromečku a pomalu nasát vánoční atmosféru?

Go to top