Integrovaná střední škola Slavkov u Brna, příspěvková organizace

Zřizovatelem školy je Jihomoravský kraj. Nabízí obory automechanik, cukrář, kuchař-číšník, truhlář, hotelnictví a podnikání.

Prezentace školy

     

Soutěže

Gastro Hradec Vitana Cup 2019

Hradec Králové, 28. března 2018 - 24. ročník soutěže, která se konala 28. 3. 2019 v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Gastro Hradec je již tradiční soutěž, která propaguje moderní gastronomii, podporuje soutěživost mezi mládeží, odborníky a veřejností, rozvíjí profesní dovednosti. Již řadu let slouží k výměně zkušeností i s porovnáním mezinárodních zkušeností, připravuje na mezinárodní akce a soutěže, na kuchařskou a cukrářskou olympiádu. 

Ahol Cup Ostrava 2019

Ve středu 27. 2. 2019 jsme se zúčastnili soutěže Ahol Cup 2019. Vylosovala jsme si mezi teatendery číslo 15 z 15 a moje spolužačka v barmanské sekci číslo 6.

Autoopravář Junior 2019

V prostorách odborného výcviku ve Střední škole dopravy, obchodu a služeb v Moravském Krumlově se uskutečnila dne 7. 3. 2019 soutěž Automechanik Junior. Naši školu reprezentovali J. Hůlka a R. Nahodil.

Mistrem ČR mezi truhlářskými juniory je truhlář z ISŠ Slavkov u Brna

Na výstavišti v Brně proběhlo ve středu 27. 2. 2019 při příležitosti mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX finálové kolo 2. ročníku Mistrovství České republiky oboru truhlář, vyhlášené Klastrem českých nábytkářů pro žáky tříletého učebního oboru 33-56-H/01 Truhlář. 

SOUTĚŽ PODBESKYDSKÝ JEŠTĚR

Dne 28. 2. 2019 jsem  reprezentovala naši školu na soutěži Podbeskydský Ještěr, která se konala ve Frýdku – Místku Můj soutěžní úkol spočíval ve vytvoření dortu na libovolné téma a časová dotace byla 5 hodin.  Z připraveného korpusu a náplně jsem vytvořila dvoupatrový dort, který byl zdobený drátkovanými vlčími máky. Ze soutěže jsem si odnesla cenné zkušenosti, ale také mnoho inspirace pro další tvoření. Příští rok bych se ráda znovu zúčastnila.

E. Schillerová, ISŠ

GASTRO JUNIOR BRNO 2019

Ve dnech 17. – 20. ledna 2019 se naši žáci zúčastnili na BVV 25. ročníku mezinárodní soutěže  Gastro Junior Brno, na jejíž organizaci se podílela Česká barmanská asociace, která pro žáky připravila soutěžní kategorie v oborech barman, barista a nově také teatender a číšník. Asociace kuchařů a cukrářů zajistila soutěž pro obory kuchař a cukrář.

Nejlepší truhláři na jižní Moravě jsou ze Slavkova u Brna

Ve středu 9. ledna 2019 se v prostorách SŠNO Bystřice pod Hostýnem konalo regionální kolo Mistrovství České republiky oboru truhlář. Soutěže se zúčastnilo 19 žáků reprezentujících školy Zlínského a Jihomoravského kraje. Úkolem soutěžících bylo v časovém limitu 300 minut zhotovit podle výkresové dokumentace výrobek – stoličku. O náročnosti zadání svědčí skutečnost, že řada soutěžících v tomto limitu výrobek nedokončila.

Nejlepší Svačina roku s Rio Mare je ze Slavkova u Brna

Praha, 5. prosince 2018 - První místo v 6. ročníku celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare získala Aneta Vyhnánková z Integrované střední školy Slavkov u Brna. Vítězka vyhrála poukaz na ceny v hodnotě 7 000 Kč. Kulinářské umění předvedlo ve finále 15 nejlepších kuchařů z celé České republiky a celkem byly rozdány ceny v hodnotě 45 000 Kč. Úkolem soutěžících bylo připravit zdravou a originální svačinu s využitím tuňákových produktů Rio Mare. 

Mladá kuchařka ze Slavkova u Brna zamířila do finále soutěže Svačina roku

Slavkov u Brna, 26. listopadu 2018 – Nadějná kuchařka Aneta Vyhnánková z Integrované střední školy ze Slavkova u Brna  se probojovala do finálové patnáctky 6. ročníku celostátní gastronomické soutěže Svačina roku s Rio Mare.
Pokud se Vám naše svačinka líbí, prosíme o like. Díky. 

Metelka Cup 2018

Již 18. ročník Metelka Cupu se konal opět v krásném prostředí Austerlitz Golf Resort pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje JUDr. Bohumila Šimka a místopředsedy Senátu ČR Ing. Ivo Bárka dne 14. 11. 2018. Jak již samotný název soutěže napovídá, dlouholetým partnerem je likérka Metelka, která soutěž podporuje od prvního ročníku.

Go to top